Szkoły Zakładu Doskonalenia Zawodowego we Włoszczowie zapraszają młodzież i dorosłych do podjęcia nauki. Umożliwiają one zdobycie wykształcenia ogólnego i zawodowego. Zajęcia organizowane są w systemie dziennym, stacjonarnym (wieczorowym) i zaocznym. Wybór kształcenia w Szkołach ZDZ to szansa na uzyskanie atrakcyjnych i poszukiwanych na rynku pracy kwalifikacji zawodowych. Potwierdzeniem najwyższej jakości usług edukacyjnych jest liczba blisko 40 tysięcy absolwentów oraz Godło Promocyjne „Teraz Polska”. Niepubliczne Szkoły Zakładu Doskonalenia Zawodowego we Włoszczowie kształcą młodzież i dorosłych od ponad trzydziestu lat. Od samego początku istnienia szkół najważniejszym celem był ich dynamiczny rozwój ukierunkowany na potrzeby edukacyjne uczniów i aktualne zapotrzebowanie na specjalizacje zawodowe na rynku pracy. Oferta kierunków oferowanych w naszej placówce jest stale wzbogacana. Obecnie kształcimy młodzież i dorosłych w Liceum Ogólnokształcącym, w Technikum Zawodowym i Szkole Branżowej I stopnia z Oddziałami Integracyjnymi. Oferujemy naukę w zawodach, które są obecnie najatrakcyjniejsze na współczesnym rynku pracy.

zdz dziennik